SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 505 651 577

UDANY WYPOCZYNEK

NIEZALEŻNIE OD PORY ROKU

REGULAMIN

Szanowni Państwo!
Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu poniższego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym pensjonacie

 1. Goście z rezerwacji przyjmowani są między godz. 15.00 a 19.00.
 2. Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00.
 3. Gość wynajmując pokój w pensjonacie określa czas swego pobytu. W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 4. Opłata za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie,
 5. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który uiścił opłatę.
 6. Osoby niezameldowane w pensjonacie proszone są o opuszczenie pensjonatu do godz. 20.00.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00.
 8. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 9. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.
 11. Pensjonat zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela pensjonatu.
 12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać otwartego ognia (palenia świec) oraz jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki , farelki, itp., nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 13. Na terenie całego pensjonatu obowiązuje ZAKAZ PALENIA. (Zgodnie z Ustawą Dz.U z 1996 r N 10 poz.55 – Kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami określonymi w art. 5 podlega karze grzywny do 500 zł)
 14. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu wydawane jest od godz. 8.30 do 10:00. Pensjonat zastrzega sobie przy małej liczbie Gości zmianę sposobu podawania posiłków z bufetowego na serwowany. Prosimy nie wynosić jedzenia z jadalni.
 15. W pensjonacie akceptujemy zwierzęta.Koszt pobytu małego zwierzątka to 20 zł/doba.
 16. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia i spożywania własnego alkoholu w sali śniadaniowej.
 17. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym – narciarnia.
 18. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.
 19. Do otwierania drzwi wejściowych do obiektu mają Państwo chip przyczepiony do klucza od pokoju. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do obiektu podczas trwania ciszy nocnej.
 20. Z chwilą otrzymania klucza stajecie się Państwo gospodarzem pokoju. Na życzenie pokój może zostać posprzątany. Opłata dodatkowa za sprzątanie pokoju 40 zł.
 21. Parking na terenie obiektu jest bezpłatny, monitorowany, ogrodzony i niestrzeżony. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za straty powstałe w pojeździe (zniszczenie) lub kradzież pojazdu.
 22. Po upływie terminu pobytu, Klient jest zobowiązany pozostawić klucz w recepcji. Za zgubienie klucza z zawieszką pobieramy opłatę 120 zł.
 23. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać pod nr telefonu 505 651 577
 24. Hasło do bezpłatnego Wi-Fi dostępnego na terenie pensjonatu: zwkarpacz.

Dziękujemy Państwu za uwagę i życzymy udanego pobytu w naszym pensjonacie.

REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘCIEM DOMOWYM

 

 1. Do Pensjonatu przyjmowane są zwierzęta zdrowe,posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie ). Pensjonat ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt bez książeczki zdrowia,chorych I w trakcie rekonwalescencji.
 2. Właściciel oświadcza,że zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych zwierząt.
 3. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników I bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt oraz załatwianie przez zwierzęta potrzeb fizjologicznych w pokoju- nie dotyczy sytuacji w której kot korzysta z kuwety, która znajduje się w pokoju.
 4. Zwierzęta nie powinny załatwiać potrzeb fizjologicznych w bliskiej odległości od wejść do Pensjonatu oraz w ogrodzie.
 5. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie Pensjonatu oraz w jego otoczeniu. Dotyczy to równiez sprzątania sierści z medli oraz tekstyliów.
 6. Wszystkie szkody powstałe z winy zwierzęcia, na mieniu Pensjonatu bądź innych Gości oraz zabrudzenia wymagającej dodatkowej pracy  np. zabrudzona/uszkodzona pościel,pogryzione meble,zabrudzenie moczem- będą indywidualnie wyceniane a ich kosztami obciążeni właściciele zwierzęcia.
 7. Obowiązuje zakaz wpowadzania zwierząt na salę śniadaniową na poziomie minus 1.
 8. W miejscach ogólnodostępnych właściciel jest zobowiązany do trzymania zwierzęcia na smyczy.
 9. Nie zgłoszenie pobytu zwierzęcia przed przyjazdem do obiektu grozi karą w wysokości 300 zł.
 10. Za pobyt psa/kota/ małego zwierzątka klatkowego/ pobierana jest dodatkowa opłata.

Recepcja udzieli informacji odnośnie kosztów w zależności od wagi i rasy  zwierzęcia.

 

Pensjonat Złoty Widok