Komfortowe noclegi w Karpaczu

Strona główna
Pakiety
Atrakcje Karpacza
Lokalizacja

Regulamin

Szanowni Państwo!
Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu poniższego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym pensjonacie.

 1. Goście z rezerwacji przyjmowani są między godz. 15.00 a 19.00.
 2. Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00.
 3. Gość wynajmując pokój w pensjonacie określa czas swego pobytu.
  W przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
 4. Opłata za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie,
 5. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który uiścił opłatę.
 6. Osoby niezameldowane w pensjonacie proszone są o opuszczenie pensjonatu do godz. 20.00.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00.
 8. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 9. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.
 11. Pensjonat zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela pensjonatu.
 12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać otwartego ognia (palenia świec) oraz jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki , farelki, itp., nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
 1. Na terenie całego pensjonatu obowiązuje ZAKAZ PALENIA. (Zgodnie z Ustawą Dz.U z 1996 r N 10 poz.55 – Kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami określonymi w art. 5 podlega karze grzywny do 500 zł)
 2. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu wydawane jest od godz. 8.30 do 10:00.  Pensjonat zastrzega sobie przy małej liczbie Gości zmianę sposobu podawania posiłków z bufetowego na serwowany. Prosimy nie wynosić jedzenia z jadalni.
 3. W pensjonacie  akceptujemy zwierzęta.Koszt pobytu małego zwierzątka to  20 zł/doba. 
 4. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia i spożywania własnego alkoholu w sali śniadaniowej.
 5. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym – narciarnia.
 6. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.
 7.  Do otwierania drzwi wejściowych do obiektu mają Państwo chip przyczepiony do klucza od pokoju. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do obiektu podczas trwania ciszy nocnej.
 8. Z chwilą otrzymania klucza stajecie się Państwo gospodarzem pokoju. Na życzenie pokój może zostać posprzątany. Opłata dodatkowa za sprzątanie pokoju 40 zł.
 9. Parking na terenie obiektu jest bezpłatny, monitorowany, ogrodzony i niestrzeżony. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za straty powstałe  w pojeździe (zniszczenie) lub kradzież pojazdu.
 10. Po upływie terminu pobytu, Klient jest zobowiązany pozostawić klucz w recepcji. Za zgubienie klucza z zawieszką pobieramy opłatę 120 zł.
 11. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać pod nr telefonu 505 651 577 
 12. Hasło do bezpłatnego Wi-Fi dostępnego na terenie pensjonatu: zwkarpacz.                                                                                                                                       Dziękujemy Państwu za uwagę i życzymy  udanego pobytu w naszym pensjonacie.